Сбербанк продав свою дочку у Швейцарії

Рішення про продаж прийнято з урахуванням «кон’юнктури ринку, що склалася», зазначив заступник голови правління Сбербанку Анатолій Попов.

Російський Сбербанк закрив угоду із продажу своєї дочірньої компанії Сбербанк Швейцарія (Sberbank Switzerland AG) швейцарській інвестиційній групі m3 Groupe Holding SA. Про це російська фінустанова повідомила у п’ятницю, 2 вересня.

Сума угоди не розкривається. Рішення про продаж прийнято з урахуванням «кон’юнктури ринку, що склалася», зазначив заступник голови правління Сбербанку Анатолій Попов.

Сбербанк Швейцарія продовжить діяльність у секторі фінансування торгівлі сировинними товарами під новою назвою – TradeXBank AG. Група m3 Groupe Holding SA стане новим мажоритарним акціонером банку, а міноритарним —  партнер-засновник інвестиційної компанії Монте Валле. Партнери Стівен П. Лінч.

Інвестгрупа m3 Groupe Holding SA працює у сфері нерухомості, готельного бізнесу, охорони здоров’я та послуг, йдеться на її сайті. Інвесткомпанія Монте Валле. Партнери займається насамперед проблемними активами у Росії та Європі.

Нагадаємо, Сбербанк потрапив під санкції США, Євросоюзу та Великої Британії через напад Росії на Україну. Торішнього серпня до обмежень приєдналася Швейцарія.

У березні Сбербанк оголосив про відхід з європейського ринку через аномальний відтік коштів клієнтів. Тоді банк зазначав, що це рішення не торкнеться компанії Sberbank Switzerland AG, оскільки вона не належить до Sberbank Europe.


Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net