Російський банк ВТБ оголосив про рекордні збитки

У банку пояснили такі втрати західними санкціями, блокуванням зарубіжних активів, волатильністю курсу рубля та різким зростанням ключової ставки у РФ.

Російський державний банк ВТБ зазнав рекордних збитків за підсумками 2022 року. Про це повідомила його прес-служба у середу, 5 квітня.

Розмір збитків ВТБ склав 756,8 млрд рублів (понад 9,5 млрд доларів) за російськими стандартами бухобліку та 613 млрд рублів (понад 7,7 млрд доларів) — за міжнародними.

У банку пояснили такі втрати західними санкціями, блокуванням зарубіжних активів, волатильністю курсу рубля та різким зростанням ключової ставки у РФ.

При цьому майже чверть втрат, або 229 млрд рублів, склали збитки від вибуття дочірніх компаній групи ВТБ. Основна частка збитків припала на VTB Bank Europe та британський VTB Capital Plc. ВТБ після потрапляння під санкції Великої Британії та ЄС втратив контроль над цими структурами.

Раніше у Києві продали головний офіс ВТБ Банку майже за 300 млн гривень. Будівля розташована в центрі столиці — на розі вулиці Пушкінської та бульвару Шевченка.

Збитки Банку Росії у 2022 році зросли у 27 разів


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net