Найбільший у світі перевізник Maersk повністю піде з Росії

Maersk залишить Росію на тлі рекордних фінансових показників за підсумками ІІ кварталу 2022 року.

 
Данська транспортно-логістична компанія AP. Moeller-Maersk A/S продовжує згортання операцій у Росії з наміром зрештою залишити країну. Про це йдеться у звіті компанії за підсумками II кварталу 2022 року, оприлюдненому у середу, 3 серпня.
 

 
«Всі рейси в Росію та з Росії припинені, і триває процес продажу активів, у тому числі міноритарної частки у розмірі 30,75% Global Ports Investments», — йдеться у повідомленні.
 
При цьому зазначено, що у II кварталі 2022 року виручка Maersk зросла, порівняно з аналогічним показником минулого року, у півтора рази – до $21,7 млрд, EBITDA зросла вдвічі – до $10,3 млрд.
 
Нагадаємо, ще в березні Maersk вже розпочав поетапне припинення активності. Компанія не бачить перспектив відновлення діяльності у Росії.


A.P. Moeller-MaerskA/S – світовий лідер у сфері контейнерних перевезень з часткою на ринку 18% та управління портами. Компанії належить понад 70 контейнерних терміналів у всьому світі, флот складається з 786 суден. На дочірніх підприємствах компанії працюють 79 тис. співробітників. Штаб-квартира розташована у Копенгагені. У Росії офіси Maersk були у Москві, Санкт-Петербурзі, Новоросійську та Калінінграді.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net