На Тернопільщині відкриває виробництво Home Essentials

Світовий лідер з виробництва та здавання в оренду меблів та предметів інтер’єру розгортає виробничі потужності у Кременці.

Американська компанія Home Essentials розгортає виробництво меблів та матраців у Кременці Тернопільської області. Про це 23 грудня повідомило агентство Інтерфакс-Україна із посиланням на керівника Інвестиційного офісу регіону Володимира Василевського.

Зазначається, що завершено всі реєстраційні дії та обрано майданчик для розміщення виробництва.

«Кременецька громада отримала потужного американського інвестора — ТОВ Хоум Ессеншіалс Україна. Проект виходить на стадію впровадження та починає жити власним життям — найм працівників, завезення виробничого обладнання та формування кола постачальників», — уточнив Василевський.

За його словами, на першому етапі проекту буде створено 50-60 робочих місць, а до кінця 2023 року — 300. Відвантаження продукції розпочнеться у другому кварталі наступного року.

«Інвестор переносить в Україну частину операційних процесів бек-офісу зі штаб-квартири в Гонконгу і тут будуть забезпечені роботою управлінці та креативники — логісти, маркетологи тощо», — додав голова Інвестиційного офісу Тернопільської області.

Василевський прогнозує, що за аналогією зі схожими фабриками в Україні, виробництво у Кременці дасть обіг у розмірі 12-15 мільйонів доларів.

«Уже у перші місяці роботи можливий експорт продукції на 0,5-1 мільйон доларів на місяць», — сказав він.

Спочатку експорт планується до Іспанії, Португалії, Італії та Франції, а вже з другого кварталу 2023 року — до більшості країн Євросоюзу.

Для старту виробництва, на обладнання та обігові кошти, у першому півріччі 2023 року передбачено близько мільйона доларів інвестицій, у 2-3 кварталі — до п’яти мільйонів доларів.

Home Essentials — світовий лідер з виробництва та здавання в оренду меблів та предметів інтер’єру. Компанія здійснює операції більш ніж у 26 країнах світу. Її штаб-квартира розташована у Гонконгу, а європейський офіс — у Мадриді.

Подоляк: Після перемоги Україна буде місцем інвестиційного буму


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net