Мільярдер із КНР Джек Ма втрачає контроль над Ant Group

Частка Джека Ма у фінтех-гіганті Ant Group скоротиться з понад 50% до 6,2%. У заяві компанії зазначено, що зміни, що проводяться, покликані оптимізувати корпоративне управління.

Китайський мільярдер, засновник компанії Ant Group, Джек Ма втратить контроль над цим фінтех-гігантом. Як випливає з прес-релізу компанії, оприлюдненого в суботу, 7 січня, в ній зміниться склад акціонерів та розподіл голосуючих прав.
 
Внаслідок цих змін частка Ма в Ant Group скоротиться до 6,2 відсотка, підрахували в агентстві Reuters. Раніше підприємець, яка також є засновником платформи для онлайн-торгівлі Alibaba, володів особисто і через пов’язані з ним структури більш ніж 50 відсотками компанії. Повідомляється, що до складу директорів Ant Group також увійде п’ятий незалежний директор, після чого незалежні директори отримають більшість у цьому органі.
 
У заяві Ant Group зазначено, що зміни, що проводяться, покликані оптимізувати корпоративне управління і «узгодити інтереси акціонерів при голосуванні з їх економічними інтересами».
 
За оцінкою агентства dpa, ці кроки є ознакою того, що Ма впав у немилість у влади Китаю, яка все сильніше регулює технологічний сектор.
 
Джерело: DW
 
Нагадаємо, у цей час два роки тому повідомлялося про зникнення Джека Ма. Він понад два місяці не з’являється на публіці. Він з’являвся лише за місяць після цього.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net