Літак Руслан перевіз до США супутник для SpaceX

Вага вантажу склала 50 тонн, включаючи спеціальний контейнер довжиною 14,6 м, шириною 5,4 м та висотою 4,2 м.

 

Український літак Ан-124-100-150 Руслан перевіз телекомунікаційний супутник на борту з французької Тулузи до стартово-посадкового майданчика NASA у Тітусвіллі, США, для аерокосмічної компанії SpaceX. Про це повідомляє РБК-Україна у четвер, 27 жовтня.
 
«Як постійні користувачі цього типу літаків, ми раді знову вітати Руслан на ринку перевезень чутливих вантажів, зокрема доставки супутників до різних майданчиків запуску. Ми хотіли б подякувати Airbus Defence And Space за їхню довіру до компетентності Bollore Logistics для переміщення критично важливого обладнання», – заявив керівник відділу проектів Bollore Logistics Марк Йоран.
 
Вага вантажу склала 50 тонн, включаючи спеціальний контейнер довжиною 14,6 м, шириною 5,4 м та висотою 4,2 м, розроблений Airbus Defense and Space спеціально для безпечного переміщення цих типів супутників.
 
Для навантаження та розвантаження контейнера CTH04 використовувався зовнішній кран у поєднанні з бортовим краном та лебідкою Ан-124-100-150, а також спеціальне навантажувальне обладнання, розроблене та виготовлене інженерами ДП Антонов.
 

 

Нагадаємо, у січні цього року літак Ан-124 Руслан перевіз із Франції супутник Туреччини Turksat 5B для запуску компанією SpaceX.

 

СБУ перевіряє працівників Антонова на причетність до знищення Мрії

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net