Керуватиме Запорізькою АЕС голова Енергоатому

Звільнений директор атомної електростанції, затриманий окупантами, більше не може перебувати на ЗАЕС.

 
Керівником Запорізької атомної електростанції став президент Енергоатому Петро Котін. Про це він повідомив у відеозверненні у середу, 5 жовтня.
 

 
«Відповідно до чинного законодавства, дозвільних та регламентних документів, мною прийнято рішення взяти на себе виконання обов’язків гендиректора Запорізької атомної електростанції», — заявив він.
 
Котін повідомив, що адміністрування станції перенесено до Києва з моменту викрадення гендиректора ЗАЕС Ігоря Мурашова: «Усі подальші рішення щодо роботи станції прийматимуться безпосередньо в центральному офісі Енергоатому«, — уточнив він.
 
Глава Енергоатому підкреслив, що всі технічні питання експлуатації енергоблоків, як і раніше, вирішуватимуться технічним персоналом АЕС за погодженням з центральним офісом компанії.
 
«Безумовно, наша робота, наша доля, наші будинки та наше майбутнє — з Україною, як завжди. Будемо і надалі працювати згідно з українським законодавством, в українській енергосистемі, в Енергоатомі. Не сумнівайтеся в цьому!» – наголосив Котін.
 
Нагадаємо, 1 жовтня стало відомо, що гендиректора Запорізької АЕС Ігоря Мурашова було затримано російським патрулем. Окупанти зупинили автомобіль, його самого затримали і із зав’язаними очима відвезли у невідомому напрямку.
3 жовтня його було звільнено та вивезено з окупованої території.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net