Голова Нафтогазу обговорив із місією МВФ реформу корпоративного управління

У рамках зустрічі з місією Міжнародного валютного фонду також йшлося про ситуацію на ринку газу в Україні.

 
Голова НАК Нафтогаз України Олексій Чернишов обговорив із місією МВФ запровадження реформи корпоративного управління у Нафтогазі, повідомляє прес-служба компанії у четвер, 16 лютого.
 
Під час переговорів Чернишов також розповів про призначення наглядової ради компанії.
 
«Я чудово розумію, що для відновлення довіри та залучення інвестицій необхідно було повернутися до належної практики корпоративного управління, що ґрунтується на принципах ОЕСР», — зазначив він.
 
За словами голови правління НАК, обрання нової наглядової ради є важливим першим кроком у цьому напрямку.
 
«Вчора у нас із членами наглядової ради була чергова зустріч. Ми обговорили, де зараз перебуває Нафтогаз, а також ключові виклики, які нам потрібно подолати», — сказав Чернишов.
 
У рамках зустрічі з місією МВФ також йшлося про ситуацію на ринку газу в Україні та питання компенсації різниці в тарифах і забезпечення необхідних обсягів палива для проходження наступного опалювального сезону.
 
Нагадаємо, 24 січня Кабмін призначив членів наглядової ради Нафтогазу. Серед них – двоє від держави, четверо – незалежні.
 
Призначення наглядової ради Нафтогазу до кінця січня було одним із п’яти «маяків» моніторингової програми МВФ, а також одним із пунктів умов отримання Україною 18 млрд євро від ЄС у 2023 році.

Призначено нового голову наглядової ради Нафтогазу
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net