ДТЕК зберегла плани щодо інвестицій, попри війну

Через війну компанія перебудувала систему внутрішнього управління, але не відмовилася від розвитку запланованих проектів.

Група ДТЕК не переглядатиме плани щодо інвестицій, незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, спричинену війною з Росією. Про це розповів гендиректор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю Економічній правді.

«Я не говорив би про відмову від інвестицій. Нам важливо законсервувати будівництво таким чином, щоб ми могли його відновити після завершення війни», — сказав він.

Тимченко зазначив, що за умов війни ДТЕК перебудувала систему внутрішнього управління компанією.

«На брифінгу в листопаді я говорив про те, що у групі відбуваються зміни, у нас все було спрямовано на децентралізацію: кожен із виробничих холдингів вибудовував самодостатню компанію… Сьогодні, звичайно ж, все це розвернулося у зворотний бік. У нас жорстка вертикаль управління, запроваджено дуже високий рівень централізації як у прийнятті фінансових рішень, так і у виробничих рішеннях. У кризовому управлінні необхідні швидкі, часто непопулярні рішення», — розповів директор компанії.

Також Тимченко повідомив, що ДТЕК продовжує обслуговувати зовнішній борг.

«Ми продовжуємо обслуговувати борг, у нас не було дефолту. За домовленістю з нашими кредиторами було відкладено або заморожено кошти для продовження обслуговування боргу від 6 до 9 місяців. Тому тут у нас є певний запас міцності», — наголосив він.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК з початку вторгнення Росії в Україну скерувала на гуманітарну допомогу, підтримку ЗСУ та тероборони 324 млн гривень.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net