Чеська MND допоможе Україні у розвідці і видобутку газу

Спільні проекти розвиватимуть у Карпатському регіоні – одному з найбезпечніших в умовах війни.

 
Укргазвидобування та чеська компанія MND підписали меморандум про потенційну співпрацю у геологічній розвідці і видобутку вуглеводнів на ділянках у Західній Україні. Про це 11 жовтня повідомила прес-служба української компанії.
 
«Це перспективний регіон, розкриття ресурсного потенціалу якого дозволить стабілізувати енергетичну ситуацію в Україні і підвищити енергетичну безпеку Європи», – наголосили в Укргазвидобуванні.
 
Наголошується, що MND має багаторічний досвід видобутку вуглеводнів у Чехії, а з 2014 року здійснює розвідку і видобуток на п’яти нафтогазових родовищах в Україні.
 
Компанії планують поєднати знання Західного регіону для розкриття потенціалу ще невивчених ділянок.
 
«Ми продовжуємо залучати міжнародних партнерів для збільшення запасів українського газу, не чекаючи закінчення війни. Більше того, в умовах енергетичного шантажу Росії це питання набуло ще більшої актуальності… Карпатський регіон і раніше був у фокусі нашої діяльності, зараз – це один із найбільш безпечних регіонів, де ми можемо запускати нові проекти», – заявив директор дивізіону Нафтогаз Розвідка та Видобування Олег Толмачов.
 
Директор енергетичного дивізіону MND Group Яна Гамршмідова наголосила, що український підрозділ MND вже має успішні видобувні проекти у Карпатському регіоні і радий підтримати Україну у такий складний час.
 
Раніше у Нафтогазі повідомили, що Укргазвидобування запустило в роботу нову притискну компресорну станцію, яка допоможе видобувати більше газу.
 
На Харківщині відкрили нову газову свердловину

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетНовий етап ескалації: що кажуть експерти про війну в Україні

СюжетРосія хоче блекаут в Україні, але чи вийде?

Біля посольства РФ у Берліні встановлять підбитий танк

СюжетВідповідь на ракети РФ: як українці згуртувалися ще більше

Источник: korrespondent.net