Boeing ліквідує свою дочірню компанію в Білорусі

Американський авіаційний гігант Boeing ліквідує свою дочірню компанію у Білорусі — Боїнг БЛР.

Зареєстровані в Нідерландах підрозділи американської авіабудівної корпорації Boeing Europe та Boeing Netherlands вирішили ліквідувати компанію Боїнг БЛР. Про це повідомляє білоруське видання Office Life.
 
Зазначається, що запис про ліквідацію Боїнг БЛР міститься в офіційному журналі Юстиція Білорусі. Наразі юридична особа перебуває в процесі ліквідації, згідно з рішенням 1 березня 2023 року. Претензії у зв’язку з ліквідацією підприємства приймаються до середини травня.
 
Компанія Боїнг БЛР була заснована у жовтні 2020 року й відповідав за комунікації з місцевими регуляторами та споживачем. Із січня 2023 року білоруська «дочка» Boeing перебуває у списку іноземних активів, які не підлягають відчуженню без згоди влади.
 
У жовтні 2003 року Белавіа вперше ввела в експлуатацію Boeing 737-500. Нині у парку Белавіа — 8 лайнерів американського виробника: п’ять Boeing 737-800, два Boeing 737-300 та один Boeing 737-8.
 
До травня 2021 року, коли в мінському аеропорту примусово посадили літак Ryanair і більшість авіаційних адміністрацій країн Європи запровадили проти білорусів заборону використання повітряного простору та аеропортів, у парку Белавіа було 15 Boeing.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net