З початку року зведений бюджет отримав майже 338 мільярдів

До державного бюджету у січні-квітні надійшло 200,6 млрд гривень, до місцевих бюджетів — 137,3 млрд гривень.

За перші чотири місяці року надходження (сальдо) до зведеного бюджету по платежах, що контролюються Державною податковою службою, становлять 337,9 мільярда гривень. Про це повідомляє пресслужба ДПС.
 
Зокрема, до державного бюджету надійшло 200,6 млрд грн, а до місцевих бюджетів — 137,3 млрд гривень.
 
У квітні надходження (сальдо) до зведеного бюджету по платежах, що контролюються ДПС, становили 84,7 млрд гривень. До державного бюджету надійшло 48,4 млрд гривень, до місцевих бюджетів — 36,3 млрд гривень.
 
Надходження до загального фонду держбюджету із початку року становили 198 млрд гривень. Показники розпису Міністерства фінансів України за доходами загального фонду державного бюджету виконано на 100,6%, додатково до бюджету надійшло 1,3 млрд гривень. При цьому на рахунки платників відшкодовано 51,8 млрд гривень ПДВ.
 
Надходження до загального фонду державного бюджету у квітні становили 47,6 млрд гривень. Показники розпису Мінфіну за доходами загального фонду державного бюджету виконано на 106,9%, додатково до бюджету надійшло 3,1 млрд гривень. Платникам на рахунки відшкодовано 11,4 млрд гривень ПДВ.

Нагадаємо, Національний банк України перерахував до державного бюджету 71,87 млрд гривень прибутку за 2022 рік. Міністерство фінансів заявило про зниження дефіциту держбюджету.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

У Маріуполі окупанти перевозять комплекти з ракетами С-300 у бік Запоріжжя

Данілов прокоментував спосіб звільнення Криму

Президент провів засідання військового кабінету

Зеленський уперше в історії поговорив із президентом Коморських островів

Блінкен оцінив термін проведення контрнаступу ЗСУ

Источник: korrespondent.net