Оновлений чорний список шахраїв на Форекс від експертів TU

Шахрайство на Форекс залишається відкритою і болючою проблемою для трейдерів та інвесторів.

Оскільки міжнародний валютний ринок є популярною і прибутковою сферою, сюди приходять не тільки надійні брокерські компанії, але й ті, хто видає себе за них з метою нажитися на довірливих трейдерах, особливо початківцях, злочинним шляхом. Але фінансово та емоційно деструктивної взаємодії з шахраями можна уникнути, якщо довіряти авторитетним джерелам та експертам, не забуваючи про власний аналіз, дослідження та обережність у інвестиціях.
 
Нещодавно TU опублікувала оновлений чорний список шахраїв, щоб попередити трейдерів про небезпеку. 
 
Обережно, шахраї: у TU попередили про небезпечних брокерів
 
Нижче наведено список шахрайських брокерів, від яких застерегли фінансові аналітики TU:

  • 24FX — компанія, яка відмовляється виплачувати прибуток своїм клієнтам та часто змінює умови торгівлі без попередження.
  • 24Options — брокер, який відомий своєю агресивною рекламою та недостатньою прозорістю умов торгівлі.
  • 4XP — компанія, яка займається обманом клієнтів і не виплачує їм прибуток.
  • 770capital — брокер, який надає недостатньо інформації про свою діяльність та умови торгівлі.
  • ACFX — брокер відмовляє клієнтам у виводі коштів  з вигаданих причин, місяцями не виходить на зв’язок з ними. Крім того, компанія безпідставно блокує акаунти користувачів. 

 
Як уникнути недобросовісних брокерів та де шукати надійного? 
 
Щоб уникнути шахраїв на Форекс, важливо обирати надійних брокерів. У цьому питанні вам допоможе рейтинг Traders Union. Експерти зібрали відгуки трейдерів, підготували досьє різних брокерських організацій, щоб допомогти клієнтам зробити аргументований вибір.
 
Один з прикладів надійного брокера — IC Markets. Ця компанія відома хорошою репутацією серед трейдерів та інвесторів. IC Markets має великий досвід у сфері торгівлі, надає клієнтам доступ до різних ринків інструментів, в тому числі до фондових ринків, валютних пар та криптовалют. Компанія має низькі комісії та гарантує високу швидкість виконання операцій, що дозволяє трейдерам з комфортом реалізовувати обрану стратегію торгівлі.
 
Під час вибору брокера, крім рейтингів, також важливо звернути увагу на умови торгівлі, які пропонує брокер (розмір спредів, мінімальний депозит, наявність відкритого доступу до фінансових інформацій та інші показники).
 
Ще фінансові аналітики TU радять трейдерам враховувати такі фактори, як доступність юридичної інформації про компанію, наявність регулювання місцевими наглядовими органами, реалістичність обіцянок та адекватні попередження про ризики. 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net