Зеленський та голова ЄБРР обговорили інвестиції в Україну

Президент України закликав ЄБРР приділити увагу стимулюванню житлового будівництва у країні.

 
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо. Про це повідомила прес-служба глави української держави у п’ятницю, 21 квітня.
 

 
«Володимир Зеленський наголосив на пріоритетності інвестицій ЄБРР саме у приватний сектор та проекти розвитку України. Президент закликав банк звернути увагу на житловий сегмент та стимулювання житлового будівництва в Україні, зокрема в контексті реалізації державної іпотечної програми», – йдеться у повідомленні.
 
Також президент Зеленський подякував ЄБРР за підтримку України та реалізацію важливих проектів під час повномасштабної війни з Росією. При цьому він наголосив на необхідності прискорення реалізації всіх проектів ЄБРР у нашій країні.
 
«Швидкість сьогодні, в умовах війни та невідкладного відновлення, є критично важливим елементом», – наголосив президент.
 
Нагадаємо, минулої осені ЄБРР виділив Україні 372 млн. євро на терміновий ремонт енергетичної інфраструктури, пошкодженої російськими обстрілами.
 
Також Норвегія виділила майже $200 млн. на газ Україні через ЄБРР. Платежі проводилися безпосередньо європейським постачальникам газу.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net