Європа знайшла заміну дизельному паливу з Росії

Європейські країни замінили дизельне паливо з Росії його імпортом із Саудівської Аравії, Китаю та Індії.

 
Країни Північно-Західної Європи значно збільшили імпорт дизельного палива із Саудівської Аравії, Китаю, Індії та Південної Кореї. Це дозволило їм замістити постачання з Росії, повідомило Міністерство енергетики США.
 
Зазначається, що значна частина дизпалива постачалася з Росії у вигляді морських перевезень. Загалом обсяг імпорту сягав 53%.
 
Після запровадження у лютому поточного року санкцій постачання дизельного палива скоротилися до 2%. На тлі цього збільшили постачання країни Близького Сходу та Азії.
 
У період з жовтня 2021 року до вересня 2022 року Саудівська Аравія постачала, в середньому, 68 тисяч б/д. У лютому 2023 року королівство експортувало вже 202 тисячі б/д.
 
Індія збільшила постачання в аналогічний період зі 110 тисяч б/д до 161 тисяч б/д у лютому 2023 року. Також помітно наростили постачання США (107 тисяч б/д), Південна Корея (45 тисяч б/д) та Китай (119 тисяч б/д).
 
У відомстві уточнили, що Європі зараз доводиться купувати дизельне паливо у віддалених регіонах. Ситуація, що склалася на ринку, може призвести до коливання цін.
 
Раніше повідомлялося, що санкції та тепла зима підірвали попит на російське дизпаливо, тому значна його кількість застрягла на суднах у морі.
До Німеччини прибула перша партія дизпалива з ОАЕ
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net