Влада планує збільшити ВВП до $500 млрд

План відновлення України на 10 років визначає збільшення ВВП країни до 500 мільярдів доларів.

 
Влада України має намір збільшити ВВП країни до 500 мільярдів доларів з 200 млрд у 2021 році. Про сценарії розвитку української економіки розповіла перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко у колонці для видання Фокус.
 
 

 
Усього розроблено чотири можливі сценарії розвитку економіки. «Залежно від умовно ймовірних варіантів розвитку подій на фронті, тривалості війни або принаймні різної інтенсивності і географічного охоплення, швидкості відновлювальних процесів з урахуванням обсягу міжнародної донорської допомоги, надходження інвестицій тощо», – пише міністр.
 
За її словами, згідно із Планом відновлення України на 10 років планується за допомогою країн-партнерів збільшити ВВП до $500 млрд порівняно з рекордними $200 млрд у довоєнному 2021 році.
 
Свириденко назвала п’ять важливих кроків плану: відновити підприємства, максимально швидко відновити економіку до довоєнного стану, зробити Україну привабливою для капіталу, збудувати логістичні маршрути для доставки продуктів у Європу за 72 години і забезпечити доступ до сировини для експорту переробленої продукції та стимулювання переробки.
 
Міністр наголосила, що функціонування економіки зараз і подальший розвиток є неможливими без потужної підтримки закордонних партнерів.
 
Зазначимо, що у Кабміні очікують зростання економіки України наступного року до 15,5% після падіння на 35–40% у цьому році.
 
Новини от Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Глава німецького МЗС не бачить сенсу в переговорах з Росією

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетСвіт вітає Україну з Днем незалежності символами спротиву РФ

СюжетПівроку війни Росії проти України очима українців

Источник: korrespondent.net