Україна пропонує інвесторам проекти на $400 млрд — Шмигаль

Йдеться про інвестиційне «меню» – понад 500 проектів та можливостей у 10 галузях економіки, зазначив прем’єр-міністр.

 
Влада України налаштована на максимальне сприяння для роботи з інвесторами у будь-яких формах. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль на українсько-німецькому економічному форумі у Берліні, повідомляє Укрінформ у понеділок, 24 жовтня.
 

 
Ми, незважаючи на війну, зменшуємо втручання держави в економіку, відновили приватизацію, поглиблюємо дерегуляцію, створюємо умови для швидких інвестицій, – заявив Шмигаль.
 
За його словами, вже сформовано широке інвестиційне «меню» – понад 500 проектів та можливостей у 10 галузях економіки із загальним потенціалом на суму понад $400 млрд.
 
«Інвестиції потрібні Україні для зростання, але так само Україна потрібна європейському бізнесу для реалізації сміливих та перспективних ідей», – наголосив прем’єр.
 
Шмигаль зазначив, що наразі стримуючим фактором для інвесторів є військові ризики, тому влада працює для їхньої мінімізації. Вже налагоджено співпрацю з MIGA (Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій), яке має успішні кейси у країнах, де велися терористичні дії.
 
«Агентство виділило Україні $30 млн на реалізації пілотного проекту з гарантування інвестицій. Ми продовжуватимемо нарощувати цю роботу з усіма», – запевнив прем’єр-міністр.
 
Нагадаємо, Україна потребує $70-80 млрд приватних інвестицій на рік. Такі обсяги необхідні для того, щоб здійснити «економічне диво» після війни, заявила перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net