Україна отримала 550 мільйонів євро від євробанку

Найближчим часом ще 540 млн євро буде виплачено Україні шляхом відновлення фінансування спільних проектів.

 
Європейський інвестиційний банк перерахував Україні 550 мільйонів євро, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у середу, 12 жовтня.
 
 

 
«Європейський Союз спільно з ЄІБ допоможуть Україні у відновленні енергетичної інфраструктури. Сьогодні Європейський інвестиційний банк перерахував нашій країні додаткові 550 млн євро. Кошти допоможуть, зокрема, покрити витрати на ремонт пошкоджених об’єктів енергетичної інфраструктури і підтримати стабільність української електромережі. Також допомога буде направлена на відновлення муніципальних і базових послуг населенню у громадах», – написав Шмигаль у телеграмі.
 
Він додав, що всього за два місяці в рамках пакета Екстреної підтримки від ЄІБ та Єврокомісії Україна отримала 1,05 млрд євро, і ще 540 млн євро буде виплачено шляхом відновлення фінансування спільних проектів.
 
«Очікуємо, що ЄІБ та ЄС будуть одними з лідерів у масштабному повоєнному відновленні, економічному оновленні і фінансуванні розвитку інфраструктури нашої країни», – підсумував прем’єр.
 
За даними Мінфіну, з початку вторгнення Росії Україна отримала близько 19,4 млрд доларів фінансової допомоги від іноземних партнерів, до кінця року очікується надходження ще близько 11 мільярдів доларів.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net