SCM за 9 місяців сплатила 60 млрд грн податків

Українські підприємства групи сплатили 57,3 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів — 49 млрд грн до держбюджету, 8,3 млрд грн — до місцевих. Ще 2,8 млрд грн сплатили асоційовані та спільні підприємства.

За 9 місяців 2022 року українські підприємства інвестиційної групи SCM сплатили до державного та місцевих бюджетів 60,2 млрд грн податків та зборів. Про це повідомляє прес-служба SCM у п’ятницю, 2 грудня.

Українські підприємства групи сплатили 57,3 млрд грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів (49 млрд грн до держбюджету, 8,3 млрд грн — до місцевих). Ще 2,8 млрд грн сплатили асоційовані та спільні підприємства.

«Незважаючи на повномасштабне російське вторгнення в Україну, SCM продовжує інвестувати в економіку та енергетичну незалежність нашої країни», — наголосили у прес-службі.

Капітальні інвестиції групи з січня до жовтня 2022 року становили 13,3 млрд грн.

«Більшість цих коштів — заходи посилення енергетичної безпеки країни: капітальний ремонт електричних мереж, переоснащення установок енергетичних блоків теплоелектростанцій, буріння нафтогазових свердловин, відкриття нових лав, збагачення вугілля тощо», — йдеться у повідомленні.

На соціальні програми витрачено 6,1 млрд грн. Найбільші витрати становили охорона навколишнього середовища та соціальні програми мешканців регіонів присутності.

Також з 24 лютого група компаній Ріната Ахметова направила понад 3,5 млрд грн на допомогу ЗСУ та програми допомоги населенню в умовах війни.

Раніше група Метінвест, яка належить Ахметову, повідомила про сплату 18 млрд грн податків з початку року.

Нагадаємо, у першій декаді листопада у SCM заявили про старт проекту Mariupol: Reborn, мета якого — створити план відновлення міста. Очікується, що до його реалізації приєднаються міжнародні фінансові організації (Світовий банк, ЄБРР), українська влада та представники великого бізнесу — компанії SCM та Метінвест.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетЧи конфіскує ЄС 300 мільярдів євро активів РФ для України?

СюжетПівроку в російському полоні. Історія української вчительки

СюжетЧому Бундестаг вирішив таки визнати Голодомор геноцидом

Источник: korrespondent.net