РФ більш ніж утричі збільшила продаж золота

Росія у лютому продала 12 тонн золота з Фонду національного добробуту задля покриття дефіциту бюджету.

 
 
 
 
 
З коштів Фонду національного добробуту Росії у лютому продали золота та китайських юанів на 131 млрд рублів. Виручені від продажу 12 тонн золота і 7,3 млрд юанів кошти направили на фінансування дефіциту бюджету. Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів РФ у понеділок, 6 березня.
 
«У лютому 2023 року частина коштів ФНБ на рахунках у Банку Росії у сумі 7,3 млрд китайських юанів і 12 тонн золота у знеособленій формі була реалізована за 131,7 млрд рублів. Виручені кошти зараховано на єдиний рахунок федерального бюджету з метою фінансування його дефіциту», – йдеться у повідомленні.
 
У мінфіні РФ зазначили, що на рахунках ФНБ у Банку Росії зараз налічують 10,46 млрд євро, 300 млрд китайських юанів, 539,2 тонни золота у знеособленій формі, 6,1 млрд рублів.
 
Нагадаємо, у січні Росія вперше продала золото з Фонду добробуту задля покриття дефіциту бюджету, що різко зріс. Всього було продано 3,6 тонни золота і 2,3 млрд китайських юанів. Загалом від продажу було виручено 38,5 млрд рублів.
 
За перші два місяці поточного року дефіцит бюджету РФ становить 2,581 трлн рублів (близько $34 млрд) і майже наблизився до річного плану на рівні 2,925 трлн рублів ($38,7 млрд).
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net