Пакистан замовив першу партію нафти із РФ

Танкер із російською сировиною прибуде до порту Карачі у травні. Очікується, що імпорт досягне 100 тисяч барелів на добу.

Пакистан розмістив у Росії перше замовлення на постачання нафти зі знижкою відповідно до двосторонньої угоди між двома країнами. Про це 20 квітня повідомило агентство Reuters із посиланням на пакистанського міністра нафти Мусадіка Маліка.

У рамках угоди Ісламабад купуватиме лише сиру нафту. Як очікується, її імпорт досягне 100 тисяч барелів на добу.

За словами Маліка, перший танкер із російською нафтою прибуде до порту Карачі у травні. Переробкою займуться пакистанські підприємства.

Міністр не розкривав суму знижки на російську нафту, а також валюту трансакцій. Раніше повідомлялося, що ймовірна ціна для Пакистану може становити до 50 доларів за барель.

Як пише агентство, Пакистан розширив ринок збуту РФ, доповнивши зростаючий продаж в Індію і Китай на тлі західних санкцій.

Нагадаємо, у січні представники урядів Пакистану та Росії домовилися про постачання російської нафти. У рамках угоди Ісламабад має скласти цілісний план енергетичної безпеки, який передбачає імпорт з Росії нафти, зрідженого природного газу, трубопровідного газу та інших видів палива.

Країна сподівається, що імпорт із Росії дозволить у майбутньому задовольнити до 35% її потреб у нафті.

Індія і Китай купують нафту з РФ вище за встановлений ліміт цін — ЗМІ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net