Морський порт Південний відновив обробку вантажів

Перше з початку російського вторгнення судно Fulmar S прибуло для навантаження соняшникового шроту.

 
Морський торговий порт Південний, розташований на сході Одеської області, відновив обробку вантажів. Про це повідомляє прес-служба підприємства у вівторок, 30 серпня.
 
Зазначається, що перше з початку російського вторгнення судно прибуло для навантаження соняшникового шроту. 29 серпня балкер Fulmar S було пришвартовано. Він зайшов у рамках реалізації Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продовольства з українських портів.
 
«Ми розуміємо важливість відновлення експорту української аграрної продукції. Колектив підприємства чекав на судна, готувався до переробки та з натхненням виконує всі роботи. На балкер Fulmar S буде завантажено 9 500 тонн шроту. Морський торговий порт Південний ефективно обробляє вантажі українських експортерів задля виконання умов «зернової угоди «і підтримки української економіки», – сказав директор порту Олександр Олійник.
 

 
Нагадаємо, сьогодні із портів України одночасно вийшли шість кораблів із зерном. Майже за місяць роботи зернового коридору Україна відправила понад 60 суден з майже 1,5 млн тонн агропродукції.
 
В Африку прибуло перше судно із зерном з України

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net