Максимально за 14 років: світовий продаж чіпів рекордно обвалився

Продаж напівпровідників у світі в лютому 2023 року скоротився на 20,7% до 39,7 млрд доларів.

 

Світові продажі чіпів у лютому скоротилися на 20,7% до 39,7 млрд доларів порівняно з 50 млрд доларів за той же місяць минулого року. Про це повідомила Асоціація напівпровідникової промисловості.
 
Зазначається, що це максимальне падіння за 14 років.
 
У лютому щодо попереднього місяця реалізація чіпів зменшилася на 4% з 41,3 млрд доларів.
 
Світові продажі напівпровідників у лютому продовжували знижуватися у річному та помісячному порівнянні за підсумками шостого місяця поспіль.
 
Ринкова циклічність та макроекономічні перешкоди призвели до зниження продажів. При цьому середньо- і довгострокові перспективи ринку залишаються оптимістичними завдяки попиту, що росте, на ряді ринків.
 
Продаж у Північній та Південній Америці в лютому скоротився на 14,8% порівняно з тим же місяцем роком раніше, в Європі – на 0,9%, у Китаї – на 34,2%, в Азіатсько-Тихоокеанському та інших регіонах – на 22,1%. А ось у Японії зросли на 1,2%.
 
Реалізація щодо січня знизилася у Північній та Південній Америці на 5,3%, у Європі та Японії – на 0,3%, у КНР – на 5,9%, в АТР – на 3,6%.
 
Раніше повідомлялося, що, незважаючи на санкції, Росія у 2022 році значно збільшила імпорт чіпів і тим самим перевищила довоєнні показники.
 
Китай заборонив експорт до РФ «стратегічних» чіпів — ЗМІ
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net