Кабмін перерахував 337 млн грн на розвиток бізнесу у сфері переробки

За різними програмами проекту українці вже отримали від держави гранти на старт або розвиток бізнесу більш ніж на 600 млн грн.

Уряд перерахував кошти 54 переможцям грантової програми Новий рівень на розвиток бізнесу у сфері переробки на загальну суму 337 ​​млн ​​грн. Про це повідомила перший віце-прем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко, повідомили у Кабміні.

«Грантові програми єРобота — це потужний інструмент підтримки бізнесу, який ми задіяли задля активізації підприємництва та стимулювання створення нових робочих місць. На сьогодні 337 млн грн грантових коштів від держави отримали понад півсотні переробних підприємств. Розвиток переробки — наша стратегічна мета, ми інвестуємо в цей напрямок, щоб виробляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Підприємці, які отримали ці гранти, у процесі реалізації своїх проектів створять понад 1000 нових робочих місць», — наголосила Юлія Свириденко.

За її словами, зараз за різними програмами проекту українці вже отримали від держави гранти на старт або розвиток бізнесу більш ніж на 600 млн грн.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Міністри юстиції G7 присвятять перший саміт воєнним злочинам

РФ обмежує можливості «зернової угоди» — міністр

Німеччина прийняла у 9 разів більше українців, ніж Франція

У Празі сотні людей вимагали зниження цін на енергоносії

Источник: korrespondent.net