Фінляндія сплатить доставку українського зерна до Сомалі

Продовження перевезень українського зерна «критично важливе», зазначила міністр у справах зовнішньої торгівлі та розвитку Вілле Скіннарі.

Фінляндія виділила 7 млн євро для забезпечення транспортування зерна з України до Сомалі. Про це повідомило МЗС Фінляндії у вівторок, 8 листопада.

«Наразі Фінляндія надає гуманітарну допомогу регіону (країни Африканського рогу) на загальну суму 15,7 млн євро. З них майже 7 млн євро підуть на підтримку транспортування зерна по лінії СПП (Світової продовольчої програми ООН) в Сомалі», — йдеться в повідомленні.

Міністр у справах зовнішньої торгівлі та розвитку Вілле Скіннарі заявив, що продовження перевезень українського зерна «критично важливе».

«Ситуація особливо серйозна в країнах Африканського рогу, які страждають від рекордної посухи після п’ятого поспіль невдалого сезону дощів. Понад 20 млн людей потребують продовольчої допомоги», — додали в МЗС.

Фінляндія надає допомогу африканським країнам за сприяння Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), Фінського Червоного Хреста та Міжнародного комітету Червоного Хреста. Допомога спрямована на забезпечення продовольчої безпеки та захисту біженців.

Нагадаємо, лише за два дні Україна відправила до африканських країн 136 тисяч тонн сільгосппродукції на шести суднах.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net