Дмитрий Сенниченко: Большая победа – в состав завода »Большевик» вернули незаконно отчужденные здания

Півтора року, 4700 годин людської праці, понад 15 засідань та майже 100 різноманітних документів = 1 велика перемога. До чого це я?

Майже кожного дня Фонд державного майна України бере участь у судових засіданнях. Паралельно ми ведемо майже 2 тисячі справ га захист інтересів держави!

І якщо бути наполегливим — боротьба не проходить дарма. Сьогодні ми отримали чергову велику перемогу — позитивне рішення Верховного суду України у справі щодо незаконного відчуження будівель заводу “Більшовик”! Саме цієї справи стосується перше речення посту.

У 2019 році ці 5 будівель були незаконно відчужені та продані на торгах ДП “СЕТАМ” двом приватним компаніям. За рішенням суду торги визнано недійсними, а зазначене майно має повернутися до складу “Більшовика”.

Це протиотрута до “poison pills”, що намагалися ввести в «Більшовик» недобросовісні “покупці”, аби знизити ціну всього “Більшовика” на майбутньому аукціон.

Та тепер ми маємо потужне знаряддя у боротьбі — рішення Верховної інстанції. З його допомогою ми зможемо перемогти в 3-х інших судових справах щодо відчуженого майна та остаточно відновити цілісність об’єкта приватизації!

Відтак держава отримає максимум коштів на майбутньому аукціоні, а добросовісні інвестори зможуть не перейматися через присутність небажаних “сусідів”.

Вітаю та пишаюся командою ФДМУ, що сьогодні забезпечила майбутні багатомільйонні надходження для держави.

Справедливість є — і за неї варто боротися

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com