Демуринський ГЗК, що належав росіянину, буде продано з аукціону

Демуринський гірничо-збагачувальний комбінат, що розміщений у Дніпропетровській області, належав російському олігархові Михайлу Шелкову.

 
Фонд державного майна готується виставити на приватизацію Демуринський гірничо-збагачувальний комбінат, який до конфіскації належав російському бізнесмену Михайлу Шелкову. Про це в інтерв’ю Forbes повідомив голова ФДМ Рустем Умеров.
 
За його словами, до Фонду вже передали активи президента-втікача Віктора Януковича і російського олігарха Володимира Євтушенкова, а також Демуринський ГЗК, який донедавна належав російському олігархові Михайлу Шелкову. 
 
«Демуринський ГЗК готуємо виставляти на приватизацію. Щодо інших активів, ще ведемо роботу з прийняття в управління», – розповів Умеров.
 
Голова ФДМ зазначив, що з передачею до Фонду інших російських активів, які будуть конфісковані, їх також відправлять на приватизацію. 
 
Миколаївський глиноземний завод російського олігарха Олега Дерипаски досі юридично не надійшов в управління ФДМ. Однак, щойно це станеться, Фонд його виставить на аукціон. 
 
«Загалом на підготовку об’єкта до приватизації потрібно від 60-90 днів. Реально почати приватизацію заводу у другому-третьому кварталі цього року», – уточнив Умеров.
 
Нагадаємо, у лютому суд конфіскував Демуринський гірничо-збагачувальний комбінат у російського олігарха Михайла Шелкова у межах застосовуваних до нього санкцій.
 
За час війни Україна конфіскувала активи Януковича і дев’яти росіян
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net